partner serwisu

PstPassword 1.17

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
107 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1488
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca odczytanie zapomnianego hasła do pliku PST (pliku folderów osobistych programu Microsoft Outlook wchodzącego w skład pakietu Microsoft Office).

PstPassword to prosta aplikacja pozwalająca na odzyskanie hasła pliku folderów osobistych PST. Pliki folderów osobistych zapisywane są przez program Microsoft Outlook wchodzący w skład pakietu Microsoft Office. Pliki te zawierają kopie wiadomości email i mogą być zabezpieczone hasłem.

Aplikacja umożliwia wczytanie pliku i wyświetlenie hasła. Nie jest przy tym wymagana instalacja Microsoft Outlook. Aplikacja potrzebuje jedynie dostęp do pliku PST. Na podstawie informacji zapisanych w pliku PST, generowanych jest wiele kombinacji haseł i na liście nie musi się znaleźć oryginalne hasło. Jeśli pierwsze sprawdzone hasło nie zadziała, możliwe jest wyświetlenie listy większej liczby potencjalnych haseł do sprawdzenia.

Aplikacja wyświetla informacje o nazwie pliku PST, kodowaniu i wersji, sumie kontrolnej CRC, trzy pierwsze hasła z listy, pełną ścieżkę do pliku, jego rozmiar, datę modyfikacji i ewentualne błędy. Pozwala na wygenerowanie pełnego raportu z wczytanych plików w formacie HTML.

Uwaga: dostępne jest spolszczenie aplikacji do pobrania tutaj.

 

pobierzor
2014.09.06, 13:46
Wpis usunięty przez moderatora
Edytowane przez moderatora (2014.09.17, 13:33): Link do cracków
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.