partner serwisu
Edytory tekstu18 września 201475260

Polski program do szybkiego i łatwego projektowania estetycznych wizytówek i etykiet.

Program księgowy do obsługi faktur, paragonów, kontrahentów i magazynu. Zaprojektowany dla niezaawansowanych użytkowników.

Tworzenie prezentacji25 sierpnia 20146792120

Chyba najbardziej znany na świecie program do tworzenia prezentacji multimedialnych, łączący w sobie bardzo dużą funkcjonalność z prostotą obsługi. 

Tworzenie i edycja PDF24 sierpnia 20142900

Aplikacja do wsadowego odblokowywania zablokowanych hasłem dokumentów PDF. Do działa wymaga podanego wcześniej hasła.

Edytory tekstu22 sierpnia 20143564930

Najbardziej znany na świecie edytor tekstu, będący składnikiem pakietu biurowego Microsoft Office. Format dokumentów .DOC, spopularyzowany przez aplikację, stał się swoistym nieformalnym standardem dla wszystkich dokumentów tekstowych.

Nieskomplikowany program do zarządzania wieloma rodzajami faktur i rachunkami. Pozwala na zarządzanie magazynem, kontrahentami, pracownikami i finansami.

Zaawansowany program do zarządzania fakturami, z modułami do obsługi kontrahentów, magazynu, ksiąg rozrachunkowych, płatności, cenników, oraz z możliwością importu danych z innych programów.

Program przeznaczony do fakturowania (z podziałem na sprzedaż i zakupy), zarządzania bazą towarów, kontrahentów, kasą, notami, kilometrówką i przelewami.

Program do wystawiania i zarządzania fakturami. Posiada wbudowany moduł obsługi kontrahentów z indywidualnymi cennikami. Obsługuje dokumenty krajowe i eksportowe.

Bardzo prosty program do fakturowania z możliwością prowadzenia magazynu i bazy kontrahentów. Umożliwia wydruk dokumentów.