partner serwisu

Process Lasso (rozwojowa) 3.79.9 beta

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32)
Język:
angielski
Rozmiar:
554 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
287
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Wersja rozwojowa rozbudowanego narzędzia do zarządzania procesami uruchomionymi w systemie Windows.

Aplikacja umożliwia przegląd, kontrolowanie i zarządzanie wszystkimi procesami uruchomionymi w systemie Windows. Producent zachwala autorską technologię ProBalance (Process Balance), dzięki której żaden z programów nie będzie wbrew woli użytkownika monopolizował mocy obliczeniowej procesora.

Process Lasso jest aplikacją stworzoną w natywnym C++ (nie w .NET), co czyni program bardzo szybkim w działaniu, a silnik zarządzający procesami jest całkowicie niezależny od interfejsu graficznego zarówno aplikacji jak i całego systemu.

Za pomocą Process Lasso możliwe jest nie tylko zamykanie zbędnych procesów, ale np. przydzielanie poszczególnym procesom rozbudowanych reguł, np. maksymalna liczba instancji danego procesu na danym koncie użytkownika.

Oprogramowanie udostępniane jest niezależnie dla 32-bitowych i 64-bitowych wersji Windows. Program jest bezpłatny pod warunkiem wykorzystywania go do celów niekomercyjnych.

Uwaga! Program w wersji rozwojowej; możliwa jest niestabilna praca aplikacji i nieprawidłowe działanie niektórych funkcji. Zaleca się stosowanie tego typu programów na komputerze nie wykorzystywanym do ważnych zadań.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.