partner serwisu

Prezi 6.12.1.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
387 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
3223
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja dla komputerów osobistych umożliwiająca tworzenie prezentacji przy użyciu działającej w chmurze platformy Prezi, będącej świeżym spojrzeniem na tematykę prezentacji multimedialnych.

W przeciwieństwie do konkurencyjnego Power Pointa i innych platform do tworzenia prezentacji, w Prezi nie operujemy na pojedynczych slajdach. Zamiast tego użytkownik ma do swojej dyspozycji nieskończoną powierzchnię na której może tworzyć swoją prezentację na zasadzie mapy myśli, którą można dowolnie przewijać oraz powiększać i pomniejszać. Podczas tworzenia prezentacji można korzystać z obrazków, filmów oraz dźwięków we wszystkich popularnych formatach. Tworzone myśli wystarczy otagować, każdemu z tagów przypisać priorytet i to wszystko - Prezi na tej podstawie samodzielnie przygotowuje ścieżkę czasu, wg której nastąpi wyświetlanie. Będzie to w pełni dynamiczna wędrówka po stworzonej przez nas mapie myśli, pełna efektów pan i zoom, a także paralaxy 2.5D i innych, w żaden sposób nie przypominająca klasycznych, nudnych slajdów.

Prezi oferowane jest jako usługa. W wariancie bezpłatnym możemy tworzyć prezentacji tylko z poziomu serwisu online, są one zawsze zapisywane w chmurze i publicznie dostępne. Jeśli chcemy znieść te ograniczenia oraz potrzebujemy dodatkowych narzędzi takich jak edycja obrazków, praca offline czy możliwość zespołowego tworzenia prezentacji, to niezbędne będzie wykupienie odpowiedniego abonamentu.

Uwaga: aplikacja Prezi Desktop przydatna jest tylko i wyłącznie dla posiadaczy kont Prezi Pro i wyższymi.

Prezi

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.