partner serwisu

Portable OpenOffice.org 2.0.2

Pobierz
System:
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32)
Język:
angielski
Rozmiar:
86,1 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1765
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Portable OpenOffice.org to nic innego, jak pakiet OpenOffice przystosowany do pracy na urządzeniach przenośnych, np. iPodach, przenośnych dyskach twardych, pamięciach USB itp.

Wystarczy podłączyć przenośne urządzenie do komputera i używać pakietu jak własnego. Program nie instaluje żadnych dodatkowych składników w systemie, gdzie zostaje uruchomiony. Zawiera specjalne rozszerzenia, pomagające wydajniej pracować z przenośnymi urządzeniami.

2013.04.04, 08:14
Dla mobilnych
(wersja: 2.0.2)
Stworzenie OpenOffice w wersji przenośnej (portable) to świetny pomysł dla ludzi, którzy ciągle są w ruchu, a nie chcą rozstawać się ze swoim ulubionym pakietem biurowym. Generalnie dużo tu dodawać nie trzeba, gdyż w wersji mobilnej OpenOffice zachowuje pełną funkcjonalność normalnego OpenOffice... różnica jest tylko taka, że nie trzeba go instalować. No i jeszcze taka, że działa przez to wszystko nieco wolniej niż normalny OpenOffice... dlatego dałem tylko 4 gwiazdki zamiast 5. Tutoriale z obsługi są obficie na necie, choćby tutaj: http://www.coreblog.pl/tag/openoffice/ Wystarczy poszukać :)
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.