partner serwisu

PortScan 1.55

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
324 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
816
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program skanujący sieć lokalną, w poszukiwaniu znajdujących się w niej urządzeń oraz udostępnionych przez nie zasobów i usług.

W skład programu wchodzi pięć modułów:

  • Skaner portów: Sprawdza sieć lokalną w poszukiwaniu dostępnych w niej urządzeń, a następnie prezentuje informacje o otwartych portach, wraz z dodatkowymi danymi takimi jak nazwa hosta, MAC adres, dostępne usługi HTTP, SMB, FTP, iSCSI, SMTP i SNMP. W dużych sieciach skanowanie może być przeprowadzane nawet z wykorzystaniem 100 wątków.
  • Wyszukiwarka urządzeń: Wyszukuje urządzenia UPnP, rozgłaszające się przy pomocy usług Bonjour, routery firmy Netgear, drukarki firmy Samsung, drukarki firmy HP oraz urządzenia sieciowe firmy Freecom. Wyszukiwanie jest możliwe nawet bez znajomości adresu IP urządzenia.
  • Ping: Wygodny, wizualny moduł ping, pozwalający wysłać sygnał ping do dowolnego urządzenia w sieci i zaobserwować jego odpowiedź.
  • Test szybkości połączenia: Pozwala przetestować szybkość połączenia z internetem, pobierając i wysyłając dane do różnorodnych serwerów. Oprócz tego testowane jest opóźnienie połączenia oraz otwarte porty.
  • Kto to: Na podstawie adresu IP lub domeny internetowej podaje publicznie dostępne informacje na temat zarejestrowanej domeny.

PortScan

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.