partner serwisu

Pogoda offline 5.0

Pobierz
System:
brak
Język:
angielski
Rozmiar:
6,40 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
200
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pogoda offline to aplikacja pogodowa dostępna na urządzenia mobilne z Androidem, prezentująca prognozy pogody dla dowolnej lokalizacji na świecie.

Pogoda offline to mobilna aplikacja pogodowa, dzięki której użytkownik sprawdzi aktualną pogodę, a także prognozy na najbliższą dobę oraz na kolejne 14 dni. Dzięki możliwości wyszukiwania lokalizacji z listy lub wpisaniu miasta w wyszukiwarce, użytkownik może sprawdzić prognozy dla dowolnego miejsca na świecie.

Dane pogodowe wyświetlane są w sposób przejrzysty i obejmują bieżącą pogodę oraz prognozy na najbliższą dobę z interwałem 3-godzinnym, a także na kolejne 14 dni. Dane te, dostępne są również w trybie offline. Wśród wyświetlanych parametrów znajdują się:

  • ogólna charakterystyka pogody
  • bieżąca temperatura
  • temperatura minimalna i maksymalna
  • wilgotność powietrza
  • ciśnienie atmosferyczne

Aplikacja Pogoda offline oferuje dodatkowo spis hoteli w okolicy, jak również wyszukiwarkę hoteli z możliwością rezerwacji pokoi, rozmówki turystyczne oraz przelicznik walut.

Aplikacja nie udostępnia żadnego widżetu ekranowego z informacjami pogodowym, więc żeby sprawdzić pogodę, użytkownik musi każdorazowo wejść do aplikacji. 

Pogoda offline  Pogoda offline

Pogoda offline  Pogoda offline

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.