partner serwisu

PlayClaw 5.5 build 3500

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
16,6 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
217
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja do nagrywania obrazu z pulpitu oraz gier. Pozwala na nagrywanie zapętlone. Wspiera sprzętowe kodowanie do H.264. Nagrywa obraz z kamerki internetowej, oraz dźwięk z maksymalnie 16 urządzeń.

PlayClaw to narzędzie do przechwytywania i nagrywania obrazu z gier i aplikacji korzystających z OpenGL i DirectX 8, 9, 10 i 11, oraz pulpitu z użyciem DirectDraw.

Program pozwala na przechwytywanie materiału w praktycznie dowolnej rozdzielczości, a następnie zapisanie go m.in. w formacie H.264/AVC w kontenerze MP4. Wspiera przy tym sprzętowe kodowanie wideo z użyciem technologii Intel QuickSync, AMD VCE lub Nvidia Encoder.

W trakcie rozgrywki możliwe jest nałożenie i zapisanie dodatkowych informacji na generowanym obrazie, wśród których znajduje się obraz z kamerki internetowej podłączonej do komputera, liczba klatek na sekundę (FPS), użycie CPU i GPU (procesora komputera i procesora graficznego), informacji z Teamspeak 3, czy timera/stopera.

PlayClaw posiada również funkcjonalność pozwalającą na ciągły, zapętlony zapis określonego czasu rozgrywki. Dzięki tej funkcjonalności, permanentnie na dysku zostanie zapisany tylko odpowiedni fragment nagrania.

Aplikacja umożliwia przechwytywanie dźwięku z maksymalnie 16 źródeł, zapisywanie obrazu w formatach H.264/AVC, Wideo for Windows czy MJPEG, wykonywanie zrzutów ekranu (PNG, JPG, BMP), własne przypisanie klawiszy skrótów, czy dodawanie własnych nakładek. Wszystkie ustawienia można zapisać w postaci profili.

Okres testowy: 30 dni.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.