partner serwisu

Plants vs. Zombies: Garden Warfare pełna wersja

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
0 bytes
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
6286
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Rośliny i zombiaki powracają w nowej grze, która w przeciwieństwie do pierwszych gier z tego uniwersum jest pełnokrwistą strzelanką sieciową dla wielu graczy, ale nadal obfituje w niezwykły humor oraz styl graficzny będące wizytówką serii.

W dynamicznej rozgrywce może brać nawet 24 graczy podzielonych na drużyny, które walczą o dominację na polu walki. Dzięki mnogości trybów z różnym stopniem rywalizacji i kooperacji, opanowanie gry każdą dostępną postacią zajmie sporo czasu. Dodatkowo, każde zwycięstwo to nowe środki umożliwiające zakup pakietów naklejek odblokowujących nowe wyposażenie, klasy postaci i inne elementy gry. Innymi słowy, by poznać całą zawartość dostępną w grze, trzeba poświęcić jej trochę czasu.

Podstawowa wersja gry jest ciągle rozwijana dzięki udostępnianym za darmo dodatkom. Pierwszy z nich to Suburbination, w którym walka toczy się o żyzną glebę i pyszne mózgi. Dodatek oferuje nową mapę, dodatkowych bossów oraz wariant jednej z bronii stworzony przez społeczność graczy. W kolejnym dodatku, Legends of the Lawn bój toczy się o smakowite taco zgrillowane przez Szalonego Dave'a, na które smaka mają także łakome zombiaki. Oprócz tego to także nowe warianty znanych już klas postaci oraz ponad 200 elementów do personalizacji.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.