partner serwisu

Piramidka 1.00

Pobierz
System:
Windows 98
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
491 KB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1984
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Gra logiczna przypominającą zasadami różnego typu pasjanse karciane, tyle, że elementami używanymi w rozgrywce nie są karty a kamienie domina.

Zasady gry zostały oparte na klasycznej grze rozgrywanej prawdziwymi kamieniami domina. Aplikacja posiada 'skórowalny' interfejs, proste do nauczenia zasady i bardzo szczegółowy plik pomocy. Gra doskonale sprawdzi się w warunkach biurowych lub domowych. Mając chwilę wolnego czasu, możemy poświęcić ją na piramidkę. Przy czym będziemy się świetnie bawić.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2019.11.01, 17:00
Muszę powiedzieć, że jestem zawiedziony. Gra ma być na licencji postcardware. Autor miał publikować skany wysyłanych do niego pocztówek na swojej stronie internetowej ( http://aionel.net/pocztowki.htm ). Pocztówka, którą wysłałem na podany adres rok czy dwa temu, nadal się tam nie pojawiła. Nie wiem, czy autor się przeprowadził, stracił dostęp administracji stroną czy też coś wydarzyło się w jego życiu, ale bardzo mnie takie podejście rozczarowało. Jeśli ktoś też planuje wysłać pocztówkę, to radzę się powstrzymać. Nie warto.
Edytowane przez autora (2019.11.01, 17:01)