partner serwisu

Pinnacle VideoSpin 2.0.0.669

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
162 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1070
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowa aplikacja służąca do obróbki i montażu materiałów wideo składających się z fotografii cyfrowych, podpisów, utworów muzycznych oraz innych klipów wideo. Oferuje to co niezbędne, by dało się za jego pomocą przygotować całkiem porządnie wyglądające filmy, a także zapisać je w pożądanym przez nas formacie.

Tworzenie nowego materiału odbywa się przez wykorzystanie mechanizmu przeciągnij i upuść, w tym przypadku umieszczanie różnego rodzaju źródeł multimedialnych, na oś czasu reprezentująca tworzone wideo. Dostępne są osobne ścieżki dla wideo, napisów, zdjęć, dźwięków, ścieżki dźwiękowej i innych, gdzie wystarczy przeciągnąć i upuścić elementy składowe. Zarówno w formatach wejściowych, jak i wyjściowych znajdziemy wiele popularnych formatów wideo (AVI (DV AVI), MJPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX i WMV) czy dźwięku (Dolby 2CH, MPEG-1 Layer 3 i MP3 Audio).

Aplikacja jest dostępna za darmo dla każdego, ale już komercyjne kodeki typu MPEG-2 i MPEG-4, dostępne są tylko w formie 15-dniowego okresu próbnego.

Pinnacle VideoSpin

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.