partner serwisu

Phound! 1.0.1.235

Pobierz
System:
Android
Język:
angielski
Rozmiar:
17,0 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
59
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowa aplikacja, pomocna w wypadku kradzieży lub zagubienia smartfona bądź tabletu. Za jej pomocą możemy m.in. zlokalizować nasze urządzenie, zablokować je, a także dokonać zdalnego wykasowania poufnych danych z jego pamięci.

Phound! umożliwia wykonanie kilku operacji, które mogą utrudnić życie złodziejowi naszego sprzętu, a nam samym pomóc w jego odzyskaniu. Wszystkie dostępne funkcje uruchamiane są za pośrednictwem portalu My Kaspersky, służącego do zarządzania posiadanymi przez nas urządzeniami, na których zostały zainstalowane aplikacje stworzone przez Kaspersky Lab.

Użytkownik ma możliwość określenia pozycji sprzętu na mapie (co odbywa się za pomocą sieci GSM, Wi-Fi oraz technologii GPS – wszystko w zależności o tego, które sposoby łączności są dostępne w naszym smartfonie/tablecie), zablokowania go, wykonywania zdjęć za pomocą wbudowanego aparatu (dzięki czemu możliwe będzie sfotografowanie złodzieja), uruchomienia alarmu (przydatne w sytuacji, gdy smartfon bądź tablet zapodział się np. gdzieś w mieszkaniu) oraz usuwania wszystkich znajdujących się w jego pamięci danych (wśród których będą m.in. nasze kontakty, zdjęcia czy dokumenty). W przypadku niektórych funkcji istnieje opcja pozwalająca na wyświetlenie na ekranie danego urządzenia stworzonego przez nas komunikatu (w którym można np. zagrozić złodziejowi policją lub prosić uczciwego znalazcę o zwrot naszego mienia). Działającą blokadę oraz alarm można wyłączyć jedynie za pomocą kodu, który jest generowany na portalu, dzięki czemu ta możliwość jest zarezerwowana tylko dla prawowitego właściciela urządzenia.

Phound!

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.