partner serwisu

Photo Slideshow Maker Free 5.58

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
35,9 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
294
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowa, a mimo to rozbudowana, wersja aplikacji Photo Slideshow Maker, pozwalająca na przygotowanie pokazu slajdów w formacie Flash.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty, zaś jego obsługa prosta, dzięki czemu przygotowanie dobrze wyglądającego pokazu slajdów nie powinno nikomu nastręczać żadnych trudności. Dodatkowo po uruchomieniu aplikacji zostaje wyświetlone okno kreatora, który prowadzi nas przez kolejne etapy tworzenia całego projektu (można go oczywiście wyłączyć i samodzielnie korzystać z opcji programu).

Pierwszym krokiem jest wybór zdjęć, z których ma składać się nasz pokaz. Program obsługuje kilka najpopularniejszych formatów plików graficznych: .JPG, .JPEG, .TIF, .TIFF, .BMP, .PNG, .GIF. Można dodawać zarówno pojedyncze obrazy, jak i całe foldery (co znacznie usprawni pracę, jeśli chcemy przygotować prezentację np. z rodzinnej uroczystości lub naszych wakacji, z których fotografie są zgromadzone w jednym katalogu). Poszczególne zdjęcia można wzbogacić o tekst, clipart (dostępnych jest ich kilkadziesiąt, a oprócz tego można dodawać własne) czy jeden z efektów kolorystycznych. Istnieje też możliwość wykadrowania danego obrazu.

Po wyborze fotografii możemy skonfigurować czas i rodzaj (do wyboru mamy kilkadziesiąt typów) przejść między poszczególnymi slajdami oraz czas wyświetlania każdego z nich. Gdy to uczynimy, będziemy mogli m.in. określić rozdzielczość oraz ilość klatek na sekundę (ang. framerate) pliku wynikowego, wybrać wygląd interfejsu pokazu, a także dodać podkład muzyczny w jednym z obsługiwanych formatów: .MP3, .WMA, .WAV lub bezpośrednio z płyty Audio CD.

Po wykonaniu tych czynności pozostanie już tylko wskazanie lokalizacji zapisu pliku wynikowego oraz wybranie jednej z opcji zapisu – można zapisać pokaz na płycie CD lub DVD jako pokaz slajdów lub też jako plik .SWF, który albo zostanie na naszym dysku twardym, albo będzie załadowany do Go2Album, skąd można udostępnić go innym użytkownikom internetu.

Uwaga: na końcu pliku wynikowego aplikacja dodaje slajd z informacją o tym, za pomocą jakiego programu został on przygotowany

Photo Slideshow Maker Free

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.