partner serwisu

Photo Editor Max 1.3.3

Pobierz
System:
Android
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
7,60 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
675
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Photo Editor Max to aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne z Androidem, służąca do edycji zdjęć i do poprawienia ich jakości. 

Photo Editor Max to prosty edytor zdjęć, dzięki któremu użytkownik może upiększać swoje zdjęcia wykorzystując do tego szereg efektów, a także dzielić się nimi ze znajomymi na portalach społecznościowych.

Użytkownik może dodawać do edycji już zrobione i zapisane w pamięci telefonu (lub na karcie pamięci) zdjęcia, albo przejść do aparatu z poziomu aplikacji. Photo Editor Max oferuje między innymi takie funkcje edycyjne jak: wzmocnienie obrazu, efekty, ramki, naklejki, a także kadrowanie, ustawienie orientacji zdjęcia, regulacja jasności, kontrastu, nasycenia kolorów, temperatury kolorów, wyostrzanie i rozmycie, efekt Splash, rysowanie czy dodawanie tekstu. Dodatkowo aplikacja umożliwia kosmetykę zdjęć przy wykorzystaniu efektów usuwania czerwonych oczu i przebarwień. Pozwala też na wybielanie zębów.

Photo Editor Max obsługuje wysyłanie zdjęć za pomocą Bluetooth, wiadomości SMS oraz e-mail. Swoimi pracami dzielić się można także na Facebooku lub Twitterze.

Photo Editor Max  Photo Editor Max

Photo Editor Max  Photo Editor Max

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.