partner serwisu

Personal Finances Pro 5.8

Pobierz
System:
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
12,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
176
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Program umożliwiający zarządzenie naszymi osobistymi rachunkami. Dzięki niemu użytkownik może na bieżąco kontrolować stan swojego konta, co pozwoli na ewentualne ograniczenie niepotrzebnych lub nadmiernych wydatków.

Personal Finance pozwala na utworzenie wielu różnych kont, reprezentujących nasze poszczególne rachunki, takich jak np. konto bankowe, gotówka w portfelu, lokata bankowa. Dla każdego z nich można określić walutę, w której gromadzone są na nim środki. Gdy użytkownik skonfiguruje już wszystkie konta, może rozpocząć dodawanie do nich wykonanych przez siebie transakcji, zarówno przychodów, jak i wydatków. Każda z nich może być opatrzona komentarzem, a także przypisana do jednego z członków rodziny, kontrahentów, a także do kategorii – wszystkie z tych dopasowań można dodać samodzielnie. Istnieje też możliwość określenia waluty, w których zostały wykonane (może być ona inna od głównej waluty, wybranej dla danego konta), a także dodania do nich pliku dowolnego typu jako załącznika (np. skanu faktury). Możliwe jest też zapisywanie przyszłych wydatków lub zarobków, a także uwzględnianie w naszych finansach udzielonych komuś lub zaciągniętych pożyczek.

Personal Finances Pro

Podczas przeglądu rachunków użytkownik może w rozmaity sposób kontrolować wykonane przez siebie transakcje, m.in. za pomocą czytelnego widoku kalendarzowego całego miesiąca z zaznaczeniem przychodów lub wydatków (ten sam kalendarz pozwala też na zapisywanie informacji o ważnych spotkaniach i nadchodzących wydarzeniach), a także na wykresach. Filtrowanie według kategorii wydatków lub członków rodziny, którzy je ponosili, pozwala na szybkie lokalizowanie miejsc największego „odpływu” naszych pieniędzy. Przydatną funkcją jest też możliwość zabezpieczenia całego dokumentu hasłem, co zablokuje niepowołanym osobom dostęp do informacji o naszych finansach.

Wersja testowa: okres testowy wynosi 30 dni; możliwość wprowadzenia maksymalnie 200 transakcji

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.