partner serwisu

Perfect Effects 9.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
273 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
790
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w obsłudze edytor zdjęć, który oferuje dziesiątki przydatnych filtrów pozwalających na szybkie poprawianie fotografii z wakacji czy imprez. Użytkownik nie musi dysponować profesjonalną wiedzą z zakresu obróbki grafiki, aby uzyskać żywe kolory, poprawić ostrość, dodać efekt Tilt Shift czy starego zdjęcia analogowego.

Zaawansowany, ale jednocześnie prosty w obsłudze edytor grafiki bitmapowej, który jest skierowany głównie do początkujących i średnio zaawansowanych miłośników fotografii. Perfect Effects 8 to pakiet narzędzi pozwalający sprawnie i szybko poprawić swoje zdjęcia.

Interfejs Perfect Effects 8 jest - podobnie jak w wielu innych programach graficznych - oparty na przejrzystej bibliotece ułatwiającej zarządzanie nawet rozbudowanymi kolekcjami fotografii. Po lewej wybieramy katalog, po prawej klikamy zdjęcie, które chcemy poddać obróbce (prawy klawisz myszy - Edit in Perfect Effects).

Aplikacja umożliwia zarówno pracę na oryginale, jak i na kopii. Ten drugi wariant jest bezpieczniejszy - nie tracimy początkowego zdjęcia. Edycja jest obsługiwana w trzech trybach - PSD (obsługa warstw), TIFF (bez warstw, wysoka jakość - brak kompresji), JPEG (bez warstw - kompresja).

Perfect Effects 8 to szybki i wydajnie działający program - warunkiem jest jednak używanie w miarę nowego komputera. Zaleca się posiadanie minimum 4 GB RAM-u - ilość niezbędna do wygodnej pracy to aż 8 GB. W zamian za to otrzymujemy jednak prawdziwe zatrzęsienie zestawów opcji fotograficznych.

Gotowe zestawy obejmują jasność, kontrast, nasycenie czy odcień. Zgrupowano je w ok. 20 kategoriach na pasku po prawej. Pozwalają na szybkie nadawanie zdjęciom określonego klimatu czy stylu (Sunshine, Amazing Detail, Tilt Shift, Grunge Contrast itp.). Skuteczność jest zwykle zadowalająca - zależy to oczywiście od zdjęcia.

Po prawej umieszczono drugi pasek boczny, gdzie znajdują się zaawansowane ustawienia filtrów. Pracujemy tu na warstwach, podobnie jak w Photoshopie - każdy efekt jest nakładany na osobną warstwę, dzięki temu możemy go włączać i wyłączać niezależnie od innych wybranych filtrów.

Okres testowy: 30 dni.

Perfect Effects

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.