partner serwisu

Pencil 2.0.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
22,1 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
272
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pencil to zaawansowane, bezpłatne narzędzie do wykonywania makiet przeróżnych interfejsów: stron internetowych, aplikacji mobilnych i desktopowych oraz wielu innych. Posiada intuicyjny interfejs i bogaty zestaw klocków, z których można tworzyć prototypy.

Pencil jest idealnym rozwiązaniem dla poszukujących narzędzia do tworzenia makiet stron internetowych i interfejsów aplikacji. Zamiast kombinowania z tworzeniem ich z pomocą nieprzystosowanych do tego narzędzi graficznych, lepiej skorzystać z aplikacji stworzonej od początku do końca z myślą o tego typu czynnościach. Dzięki Pencilowi, użytkownik będzie mógł w łatwy sposób przelać na ekran komputera swoją wizję interfejsu, a później - korzystając z wbudowanych opcji - wyeksportować je w formacje HTML, PDF, bądź wysłać bezpośrednio do drukarki.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i sprowadza się do układania i łączenia ze sobą gotowych klocków, z imponującego wachlarza dostępnych. Korzystając z wbudowanego zestawu można w kilka minut stworzyć makietę interfejsu strony internetowej, aplikacji dla GTK, Microsoft Windows, Google Android i Apple iOS. Dodatkowo Pencil okazuje się być również bardzo wygodnym narzędziem do tworzenia schematów blokowych.

Gdyby wbudowany zestaw elementów okazał się zbyt mały, więcej zawsze można pobrać ze stron projektu na łamach serwisu Google Code.

Pencil

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.