partner serwisu

Paragon Backup & Recovery 2011 10.0.0.15.12802 (Advanced) Free

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
95,8 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
5648
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Kompletny system pozwalający na wygodne partycjonowanie dysków, wykonywanie kopii bezpieczeństwa systemu i całych dysków, oraz przywracanie ich w przypadku wystąpienia awarii.

Program pozwala na wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa wybranych partycji, zarówno na dyski lokalne, serwery FTP czy specjalnej Kapsuły Bezpieczeństwa utworzonej jako ukryta partycja (o ile na dysku znajduje się nieużywane miejsce). Kapsuła zapewnia dodatkowy poziom ochrony, gdyż nie ma dostępu do niej z poziomu systemu operacyjnego. Zastosowanie mechanizmu kopii przyrostowej pozwala oszczędzać miejsce na dysku i łącze sieciowe w przypadku transferu na serwer FTP. Moduł odpowiedzialny za zarządzanie kopiami pozwala na wygodne przywracanie danych czy to za pomocą wbudowanych kreatorów czy też zamountowanie kopii jako napęd. Dodatkowo producent przygotował możliwość utworzenia bootowalnej płyty CD/DVD lub pamięci flash ze specjalną wersją programu niezależną od systemu Windows. W programie znajdziemy również podstawowe narzędzia do tworzenia/usuwania i zarządzania partycjami. Dodatkowo możliwe jest stworzenie z fizycznego dysku pliku w formacie jednej z maszyn wirtualnych: Microsoft Virtual PC, VMware Workstation i Sun VirtualBox.

Program obsługuje następujące systemy plików: FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, Ext2, Ext3, Ext4, Linux Swap v. 2, HPFS, HFS+(w ograniczonym zakresie).

Uwaga: w czasie instalacji wymagana jest bezpłatna rejestracja na stronie producenta.

Paragon Backup & Recovery Free Edition

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.