partner serwisu

Panda Cloud Antivirus Free Edition 3.0.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
45,4 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
47820
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Bezpłatny program antywirusowy oferujący ochronę w chmurze.

Pandal Cloud Antivirus jest programem, w którym cały ciężar analizy kodu skanowanego na komputerze użytkownika został przeniesiony na serwery zewnętrzne, należące do producenta. Aplikacja zainstalowana na komputerze użytkownika jedynie odbiera wyniki analizy i stosuje odpowiednie procedury ochronne, np. blokując działanie szkodliwego kodu, bądź usuwając złośliwe oprogramowanie z systemu. Program ze względu na sposób działania wymaga stałego połączenia z internetem.

Panda Clout Antivirus FREE

2011.08.17, 13:40
Panda
(wersja: 1.5.1)
Spośród programów antywirusowych działających w chmurze ten ma chyba najdłuższą tradycję. Co za tym idzie jest najbardziej dopracowany i ma największą bazę zagrożeń. Rzecz zdecydowanie polecana dla ludzi ze słabymi, wolnymi komputerami.
2011.02.02, 21:53
Dobry, darmowy antywirus
(wersja: 1.4)
Zainstalowałem Panda Cloud Antivirus Free Edition na moich dwóch komputerach - stacjonarnym i notebooku. Program nie obciąża systemu i wyłapuje nawet bardzo świeże wirusy. Ma tylko jedną wadę - zbyt często wyświetla monity zachęcające do upgrade'u do pełnej wersji. Skoro wybrałem wersję darmową i raz czy dwa nie zdecydowałem się na ofertę wykupienia licencji na wersję płatną (oferującą dodatkową funkcjonalność), to znaczy, że nie jestem - przynajmniej na razie - tą wersją zainteresowany. Jak się zdecyduję, wejdę na stronę Pandy i takową licencję wykupię. Ale nie ma potrzeby przypominać mi o tym co 14 minut.

Na szczęście jeśli nie ruszamy okna Pandy Cloud Antivirus i program działa sobie w tle, komunikatów nie wyświetla. Problemy zaczynają się tylko wtedy, gdy zechcemy przeprowadzić pełne skanowanie lub trochę poklikać po programie - wówczas zaczyna nas atakować okienkami reklamowymi. Cóż, uroki darmowego oprogramowania...
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.