partner serwisu

Pakiet redystrybucyjny Microsoft .NET Framework 3.5 SP1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows 7 (x32)
Język:
angielski
Rozmiar:
231 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
24545
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Nowa wersja środowiska uruchomieniowego .NET Framework w wersji 3.5.

Program umożliwia tworzenie i uruchamianie aplikacji oraz usług napisanych dla technologii .NET. System umożliwia tworzenie oprogramowania na urządzenia mobilne przy użyciu tzw. "formantów mobilnych ASP.NET"

2013.11.20, 11:20
asystent pobierania
(wersja: 3.5 SP1)
Dlaczego asystent pobierania na siłę instaluje kolejny toolbar do przeglądarki? Text dotyczący tego tollbara jest po niemiecku, nie po polsku... Jak polacy coś zrobią dla niemców to od razu jest to w ich języku a jak coś jest dla nas to co? Nie wszyscy znają kilka języków. Czy jeszcze gdzieś w sieci można pobrać tylko to co jest potrzebne - bez sterty śmieci?

Po zalogowaniu nie uruchamia się asystent i można pobrać sam netframework - SUPER!!! Tylko dlaczego plik nie leży na serwerze onet tylko jestem przekierowany na stronę microsoftu? Rozumiem, że mam zapamiętać, że szybciej jest od razu wejść na microsoft i najlepiej w ogóle nie ściągać z polskich serwerów? ADMINISTRATORZY POMYŚLCIE O TYM!!! My- wasi użytkownicy chcemy ściągać prosto z POLSKICH serwerów, dzięki temu portal ma sens bycia w sieci.
Pozdrawiam,
Bryniu
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.