partner serwisu

Paint Shop Pro Photo XI 11.20

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
138 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
7426
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Paint Shop Pro Photo XI to program oferujący efektywne, profesjonalnej klasy narzędzia i funkcje. Entuzjaści fotografii - od zawodowych fotografów po nowicjuszy w dziedzinie aparatów cyfrowych - mogą podnieść jakość swoich projektów, używając zestawu narzędzi, które dają zdumiewające rezultaty, a przy tym są łatwe do opanowania.

Program ten to nie tylko znakomite narzędzia i funkcje do edycji obrazków. Jest złożonym pakietem do fotografii cyfrowej, dzięki któremu można bez wysiłku importować, organizować i udostępniać zdjęcia za pomocą wbudowanego organizera. Aplikacja słynie z przystępności obsługi, ponieważ przy opracowywaniu programu opinie użytkowników zawsze odgrywały ważną rolę. Dzięki temu większość funkcji oferuje automatyczny dobór parametrów wymagając od użytkownika minimuma zaangażowania, aczkolwiek dostępne są również zaawansowane narzędzia z masa parametrów do ręcznej regulacji, spełniające wyśrubowane standardy fotografii cyfrowej.

Program obsługuje praktycznie wszystkie popularne formaty graficzne, radzi sobie rówież z wiekszością typów formatów RAW używanych w aparatach czołowych producentów.

Okres testowy: 30 dni, wymagana rejestracja na stronie producenta.

 

Paint Shop Pro Photo XI

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.