partner serwisu

PITy 2015 1.7.3.5

Pobierz
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
15,3 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
21470
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Niezbędny dla każdego polskiego podatnika program wspomagający złożenie rocznego zeznania podatkowego PIT.

PITy 2014 to aplikacja, która ułatwi rozliczenie z fiskusem za rok 2014. Zeznania podatkowe można wypełniać na dwa sposoby: bezpośrednio na formularzach lub za pomocą modułu Doradca. Wprowadzane dane są automatycznie sprawdzane pod kątem poprawności (o ile to możliwe), a część danych takich jak urząd skarbowy do którego kierujemy zeznanie, czy Organizacja Pożytku Publicznego może być wybrana z listy. Nie musimy również wyliczać wszystkich pól - program zrobi to za nas o ile wprowadzimy wszystkie niezbędne ku temu dane. Dane możemy przenosić pomiędzy formularzami, a użytkownicy poprzednich edycji programu mają możliwość zaimportowania rozliczeń z poprzednich lat by nie wpisywać niezmiennych danych po raz kolejny. Wypełnioną deklarację można wydrukować na czystym papierze bądź gotowych drukach, zapisać jako plik PDF lub wysłać przez internet do systemu e-Deklaracje (bez potrzeby posiadania podpisu kwalifikowanego).

Aktualnie program pozwala na rozliczenie podatków w następujących formularzach: PIT-16APIT-28, 28/A, 28/B, PIT/D, 2K i O, oraz na wypełnienie druczku przelewu podatkowego. Chociaż w aplikacji są dostępne inne formularze, to nie powinno się ich wypełniać, gdyż są to dopiero wersje robocze i nie ma gwarancji, że będą działały poprawnie.

W kolejnych wersja można liczyć na obsługę następujących formularzy: PIT-36, PIT/B, Z, D, 2K, O, ZG, M; PIT-36L, PIT/B, Z i ZG; PIT-37, PIT/D, 2K i O; PIT-38, PIT/ZG; PIT-39, PIT/ZG.

Uwaga: program udostępniany jest bezpłatnie dla osób rozliczających własne zeznania lub dla osób bezinteresownie pomagających w rozliczeniach innym podatnikom.

PITy 2014

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.