partner serwisu

PIT FORMAT 2015 3.0.1.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
13,5 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
506654
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Pobierz program, który ułatwi Ci rozliczenia podatkowe - dzięki niemu rozliczysz się łatwo i szybko! Sam dobierze właściwy formularz z odpowiednimi załącznikami i je za Ciebie wypełni - wystarczy, że odpowiesz wcześniej na kilka pytań. Pracę nad wypełnianiem formularza podatkowego możesz zapisać i wrócić do niej w dowolnym momencie.

Program PIT FORMAT jest dostosowany do przepisów i formularzy podatkowych dotyczących rozliczeń PIT za rok 2014. Za pomocą programu możesz wypełnić wszystkie zeznania podatkowe: PIT 28, PIT 28A, PIT 28B, 36, 36L, 37, 38 i 39 oraz pełną gamę załączników wraz z formularzami NIP-1, NIP-3, NIP-B oraz NIP-C.

Udzielając odpowiedzi na zapytania stawiane przez Kreatora, program sam dobiera właściwy formularz wraz z odpowiednimi załącznikami i je za nas wypełnia.

Pity Format 2014

Program sam dokonuje obliczeń, a użytkownik musi wypełnić jedynie niezbędne pola formularza PIT. Użytkownik nie musi nawet posiadać informacji na temat Urzędu Skarbowego, wybiera go z listy. Prace nad PIT-ami można zapisać i w dowolnym momencie kontynuować.

Program "PIT FORMAT 2014" pozwala także na nieograniczoną ilość wydruków, a dane wpisane do jednego druku można eksportować do innego dzięki czemu nie ma konieczności wielokrotnego wprowadzania tych samych danych. Dodatkowym plusem jest możliwość generowania deklaracji w formacie PDF i przesłanie w takiej bezpiecznej formie drogą e-mail. Program pozwala również na sporządzanie i wysyłkę e-deklaracji.

W najnowszej wersji autorzy przygotowali specjalną wersję internetową, którą uruchomimy w praktycznie każdej nowoczesnej przeglądarce internetowej. Dzięki temu wypełnić PIT można niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego.

Zmiany:

  • Udoskonalono w kreatorze ujmowanie przychodów z zagranicy na deklaracjach głównych.
  • Uaktualniono formularze zgłoszeniowe ZAP-3 i NIP-7.
  • Zmodyfikowano kartę "Kwoty ryczałtu" (zmieniono nazwę: "wpłacone" na "należne").
  • Dodano kontrolę numeru PESEL dla dzieci wprowadzanych przy uldze prorodzinnej (w celu unikania powtórzeń numeru).
  • Udoskonalono zapisywanie deklaracji (w przypadku, gdy nie chcemy zastępować już istniejącej, zapisanej deklaracji, po kliknięciu [Nie] można wprowadzić inną nazwę, z którą dana deklaracja zostanie zapisana).
2014.01.07, 16:01
Bez błędów
(wersja: 3.0.1.1)
Program jak najbardziej do polecenia. Używam od kilku lat.

Można go pobrać również tutaj: http://program-pity.org/
2012.03.27, 09:04
dobry program
(wersja: 1.0.13)
ściągnęłam i bez problemu wypełniłam pita. program jasny i zrozumiale prowadzi przez kolejne kroki. polecam