partner serwisu

PDF-XChange Viewer 2.5.322.5

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
17,0 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
27072
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Mała i szybka przeglądarka dokumentów w formacie PDF, oferująca więcej funkcji niż konkurencyjne programy tego typu np. rozpoznawanie tekstu (OCR). Co ważne może być bezpłatnie wykorzystywana również w zastosowaniach komercyjnych.

W programie znajdziemy wszystkie niezbędne funkcje do codziennej pracy z dokumentami w formacie PDF: wyświetlanie na kilka sposobów, przeszukiwanie dokumentów, wypełnianie interaktywnych formularzy, przesyłanie dokumentów do klienta poczty elektronicznej, kopiowanie tekstu z niezabezpieczonych dokumentów itd. Otwarty dokument można komentować dodając notatki w dowolnym miejscu. Podobnie jest z zakładkami przy pomocy, których możemy zaznaczyć interesujące nas miejsca. Z dowolnie zaznaczonego fragmentu dokumentu można utworzyć obrazek, który zostanie następnie skopiowany do schowka. Jeśli zachodzi taka potrzeba, możliwe jest wyeksportowanie całego dokumentu lub jego części do jednego, lub wielu plików graficznych (PNG, JPEG, BMP, TIFF i inne). Specjalnie dla plików PDF powstałych ze zeskanowanych obrazków zawierających tekst przygotowano moduł rozpoznawania tekstu. W pakiecie instalacyjnym znajdziemy pliki dla rozpoznawania języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Aby użyć funkcji OCR dla dokumentów w języku polskim, należy zainstalować dodatkowy pakiet językowy.

Wraz z aplikacją może być zainstalowane specjalne rozszerzenia powłoki. Pierwsze z nich na podstawie pierwszej strony każdego pliku PDF tworzy miniaturę, która jest następnie wyświetlana jako ikona pliku w Eksploratorze Windows, co może być sporym ułatwieniem przy dużym zbiorze dokumentów. Drugie narzędzie PDF iFilter to dodatek zaprojektowany dla użytkowników i administratorów, którzy korzystają z mechanizmu indeksowania dokumentów Microsoft iFilter. Mechanizm ten pozwala na wygodne wyszukiwanie tekstu w dokumentach PDF, zarówno w ich treści, komentarzach, zakładkach oraz polach specjalnych (autor, tytuł, słowa kluczowe itd.), a nawet w dodatkowych plikach dołączonych/zawartych w PDF. W programie nie zabrakło również wtyczek dla przeglądarek Mozilla Firefox, Opera i Google Chrome, które pozwolą otwierać dokumenty PDF w przeglądarce.

PDF-XChange Viewer

Uwaga: drugi link zwiera wersję portable (niewymagającą instalacji), ale wersja ta nie zawiera wtyczek dla przeglądarek internetowych, funkcji rozpoznawania tekstu (OCR), rozszerzenia powłoki oraz narzędzia PDF iFilter.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.