partner serwisu

Origin 10.5.2.49155

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
59,5 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
43365
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Klient platformy internetowej Origin, autorstwa firmy Electronic Arts, stworzonej na podobieństwo popularnego wśród graczy Steama. Można za jej pomocą kupować i pobierać gry wydawane przez EA oraz innych wydawców, a także testować udostępniane wersje demonstracyjne i grać w bezpłatne produkcje.

Aplikacja stanowi swego rodzaju hub, skupiający wszelkie niezbędne dla gracza usługi i funkcje. By skorzystać z Origin, należy założyć bezpłatne konto, do którego następnie będą przypisywane zakupione gry. Oprócz gier zakupionych online możliwe jest dodanie gier nabytych w normalnych sklepach, poprzez zrealizowanie kodu znajdującego się w pudełku z grą. Dzięki temu gracze mogą zdigitalizować swoją fizyczną kolekcję gier i mieć do niej dostęp bez obaw, że uszkodzeniu ulegnie nośnik z grą. Aplikacja dba również o gry po ich zainstalowaniu, automatycznie pobierając wszelkie pojawiające się do nich aktualizacje.

W sklepie Origin znajdziemy większość gier z katalogu EA, w tym te najbardziej popularne jak Simsy, Battlefield 3 czy seria Dead Space. Oprócz gier znajdziemy tu także wszelkie dodatki i rozszerzenia wydawane do oferowanych gier, a także wersje demonstracyjne i darmowe gry. W dema niektórych gier możemy zagrać bez uprzedniego instalowania ich na komputerze, a to dzięki specjalnej technologi umożliwiającej strumieniowanie danych. Oprócz tego użytkownik ma możliwość przechowywania plików w internecie (funkcjonalność w wersji testowej), co pozwala np. na przechowywanie tam stanów gier i osiągnięć, a następnie kontynuację rozgrywki na dowolnym komputerze podłączonym do internetu z zainstalowanym klientem Origin.

Origin

Oprócz zarządzania grami w aplikacji dostępne są funkcje społecznościowe. Możemy tworzyć listy znajomych oraz komunikować się z nimi. Jeśli posiadamy inne platformy sprzętowe np. konsole Xbox 360 czy Sony PlayStation3, możemy do programu dołączyć posiadane na nich konta. Origin jest również dostępny dla systemów iOS i Android, oczywiście ze zdecydowanie mniejszą ilością funkcji, ale wystarczającą, by być w kontakcie lub skorzystać z wyprzedaży z dala od komputera.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.