partner serwisu

Open FM 4.0.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
19,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
47144
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja pozwalająca odbierać jedną z najpopularniejszych platform radiowych w naszym kraju, oferującą blisko 100 różnorodnych stacji.

Przez długi okres Open FM można było zainstalować jedynie wraz z komunikatorem internetowym, Gadu Gadu, jednak już od jakiegoś czasu można dokonać osobnej instalacji klienta tej internetowej platformy radiowej.

Interfejs programu jest bardzo przejrzysty i estetyczny, co niewątpliwie jest jego dużą zaletą. Od razu po uruchomieniu mamy dostęp do listy dostępnych kanałów radiowych. Jest ich bardzo dużo, a w zasadzie każdy oferuje odmienny rodzaj muzyki, od muzyki biesiadnej i disco polo, poprzez pop, rock, hip-hop, reggae, muzykę klubową, aż po muzykę klasyczną, a nawet odgłosy natury. Można skorzystać z odnośników, grupujących poszczególne stacje pod kątem gatunku nadawanej muzyki, lub z listy, zbierającej wszystko to, co oferuje platforma Open FM. Jeśli chcemy odnaleźć coś konkretnego, możemy skorzystać ze sprawnie działającej wyszukiwarki. Jej funkcjonalność nie ogranicza się do prostego filtrowania listy dostępnych stacji – potrafi ona wskazać, w których stacjach odgrywana jest muzyka danego artysty lub zespołu, a także gdzie możemy odsłuchać wskazany przez nas utwór. Dzięki temu można w bardzo łatwy sposób znaleźć odpowiadający nam kanał, a następnie szybko dodać go do ulubionych i mieć zawsze pod ręką.

Open FM

Podczas odtwarzania danego utworu aplikacja wyświetla jego tytuł, wykonawcę, album, z którego pochodzi wraz z rokiem wydania oraz okładką. Informacje te bywają bardzo pomocne, gdy np. spodoba się nam któryś z wykonawców i będziemy chcieli odszukać w sieci więcej jego muzyki. Ponadto w czasie odsłuchiwania danej stacji radiowej możemy oddawać głosy, od których zależy, czy dany utwór będzie w przyszłości odtwarzany częściej, czy może całkowicie zniknie z ramówki.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.