partner serwisu

Onet Sport 1.0

Pobierz
System:
iOS
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
8,70 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
474
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja dla każdego fana dowolnej dyscypliny sportowej, będąca mobilnym odpowiednikiem najchętniej odwiedzanego serwisu sportowego w Polsce.

Onet Sport to najchętniej odwiedzany serwis sportowy w Polsce. Codziennie dostarcza swoim użytkownikom najnowsze informacje i ekskluzywne materiały ze świata sportu, a dzięki mobilnej aplikacji, dostęp do nich jest możliwy w wygodnej i przyjaznej formie.  Prezentowane dane są serwowane w sposób kontekstowy, to znaczy wybierając jedną dyscyplinę sportową z listy dostępnych, włączymy filtrowanie informacji. Niezależnie od tego czy wyświetlamy wyniki, wiadomości czy inne, zobaczymy tylko to co tyczy się wybranej wcześniej dyscypliny. Pozwala to na szybkie wyszukiwanie istotnych dla nas wiadomości, bez potrzeby przebijania się przez natłok informacji.

Aplikacja za pomocą powiadomień push może informować o ważnych wydarzeniach czy też przypominać o meczach drużyny, której kibicujemy, tak byśmy nie przegapili żadnego wydarzenia z ich udziałem. W programie znajdziemy aktualne tabele wyników z klasyfikacją generalną dla piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, żużla, tanisa ziemnego, hokeja na lodzie, kolarstwa i Formuły 1. Nie zabrakło także kalendarza zawierającego zbiór wszystkich wydarzeń sportowych. W kategorii na żywo znajdziemy aktualnie trwające wydarzenia, a część z relacji jest opatrzona prowadzonym w czasie rzeczywistym komentarzem na żywo naszych komentatorów. Po tak solidnej dawce informacji dobrze jest się zrelaksować np. przeglądając dział ofsajd, gdzie serwowane są ciekawostki z prywatnego życia gwiazd sportu.

Onet Sport

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.