partner serwisu

Onet News 2.0.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
3,50 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
698
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja newsowa Grupy Onet.pl zapewniająca dostęp do najnowszych i najważniejszych wiadomości z polityki, sportu, kultury.

Onet News w wersji 2.0 to przede wszystkim całkowicie odmieniony interfejs użytkownika, dzięki któremu ekrany zarówno smartfonów, jak i tabletów będą optymalnie wykorzystane.

Aplikacja na żywo wyświetla najważniejsze i najnowsze wiadomości z kategorii: wiadomości, sport, biznes, technologie i gry, styl życia, motoryzacja czy film, TV, muzyka i ksiażka. Dzięki obsłudze lokalizacji GPS poinformuje użytkowników również o najważniejszych wydarzeniach lokalnych. Kolejność wyświetlania kategorii może być dowolnie modyfikowana, dostosowana od osobistych preferencji użytkowników.

Onet News umożliwia także komentowanie czytanych artykułów, nie wymagając logowania. Ta funkcjonalność jest jednocześnie minusem aplikacji, gdyż komentowanie możliwe jest wyłącznie bez logowania.

Aplikacja posiada także sporo funkcji dodatkowych, między innymi są to:

  • prognoza pogody
  • kursy walut
  • indeksy giełdowe
  • dostęp do repertuaru kin w całej Polsce
  • horoskopy
  • program TV

Dodatkowo możliwe jest także korzystanie z Onet News w trybie offline, czyli bez dostępu do internetu. W takiej sytuacji wyświetla ona wszystkie informacje, które ukazały się przed utratą połączenia z siecią.

Aplikacja działa poprawnie, w trakcie użytkowania praktycznie nie występują spowolnienia czy przycięcia animacji. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, przeczytajcie nasz test Onet News.

Onet News

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.