partner serwisu

Offline Windows Password & Registry Editor 2014.02.01

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
16,5 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
107249
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Dysk narzędziowy umożliwiający zresetowanie hasła broniącego dostępu do konta użytkownika systemów od Windows XP do najnowszego Windows 8.1, włączając w to edycje serwerowe 2003, 2008 i 2012.

Narzędzie przewidziano dla użytkowników, którzy chcą odzyskać dostęp do komputera, a z jakiś przyczyn nie pamiętają swojego hasła. Program nie odzyskuje hasła, a je usuwa, co nie zawsze może być pożądane np. gdy mamy do czynienia z kontem użytkownika, który używa szyfrowania plików.

Offline Windows Password and Registry Editor

Żeby skorzystać z programu, należy nagrać go na płytę (link nr 1) lub przygotować samouruchamiający się nośnik USB (link nr 2), a następnie uruchomić z niego komputer. Obsługa aplikacji nie jest skomplikowana, pod warunkiem że nie jest obca nam linia komend. Dlatego też mniej zaawansowanym użytkownikom zalecamy zapoznanie się z specjalnie przygotowanym artykułem, w którym krok po kroku przedstawiamy jak zresetować hasło.

UWAGA: zresetowanie hasła użytkownika, który posiada pliki zaszyfrowane EFS, sprawi że tych danych nie da się odzyskać, chyba że przy pomocy zapomnianego hasła.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.