partner serwisu

OTL 3.2.70.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
587 KB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
43036
Średnia ocena:
Twoja ocena:

OldTimer's List-It to niezwykle przydatne narzędzie w diagnozowaniu problemów, wykrywaniu złośliwego i szpiegowskiego oprogramowania oraz zmian jakich dokonało w systemie, a także innych niechcianych programów.

Głównym zadaniem programu OTL jest dokładne przeskanowanie charakterystycznych miejsc systemu Windows, w których najczęściej występują problemy i ukrywają się szkodniki. Po skanowaniu, które można wykonać w trybie normalnym lub szybkim, dla zalogowanego lub wszystkich użytkowników, program prezentuje obszerny raport na temat wykrytych w systemie procesów, usług, sterowników, wpisów w rejestrze itd. Proszę pamiętać, że OTL w raporcie nie klasyfikuje znalezionych informacji na dobre czy złe, dlatego też jego interpretacją powinni zająć się doświadczeni użytkownicy, którzy na podstawie zgromadzonych danych pomogą przygotować odpowiedni skrypt naprawczy. Tak stworzony skrypt wklejamy do okna programu, wykonujemy i po ponownym uruchomieniu komputera problem powinien zostać rozwiązany. Czasami rozwiązanie niektórych problemów wymaga kilkukrotnego przygotowania i uruchomienia skryptów.

OTL

Uwaga: początkujący użytkownicy nie powinni samodzielnie usuwać znalezionych przez program OTL wpisów, komponentów i aplikacji, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia systemu Windows;  pomoc w analizie raportów z programu OTL można uzyskać na naszym forum dyskusyjnym.

Uwaga: w przypadku zablokowania programu OTL.exe, proszę spróbować z kolejnych linków pobrać wersję OTL.com lub OTL.scr

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Krystiand
2015.06.10, 00:48
Wersja powinna być zmieniona na starszą (w nazwie, bo w linkach do pobierania już jest), bo każda nowsza niż 3.2.69.0 zawiera w sobie nienaprawiony błąd, który potrafi unieruchomić system.

Ten numerek może powodować, że ludzie omijają portal http://softonet.pl
Edytowane przez autora (2015.06.10, 00:50)