partner serwisu

Night in the Woods pełna wersja

Pobierz
System:
Linux (x32, x64)
Mac OS X (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
8,00 GB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
commercial
Liczba pobrań:
1025
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Gra przygodowa, z dużym naciskiem na poznawanie i eksplorację świata, opowieść i uczestniczące w nim. Podczas rozgrywki poznamy ponad tuzin ciekawych postaci, masę różnego rodzaju zadań do wykonania, poutykanych w żywym, porywającym świecie.

Mae Borowski przerywa naukę i wraca do małego miasteczka Possum Springs, niegdyś dobrze prosperującego centrum górniczego, teraz zabitej dechami dziury. Mae myśli o powrocie do wcześniejszego, nudnego i bezcelowego życia, oraz poznania na nowo znajomych, których porzuciła wybierając się na uczelnie. Ale nic nie wygląda tak jak przedtem. Dom wydaje się zupełnie inny, obcy, a znajomi dorośli i zmienili się. Idzie jesień, wiatr wieje coraz mocniej, liście spadają. Dziwne rzeczy zaczynają się dziać, gdy tylko nikną światła... I coś czai się w lesie.

Za grę odpowiada zespół doświadczonych deweloperów: Alec Holowka - Aquaria, Scott Benson - Late Night Work Club oraz Bethany Hockenberry. Po udanej zbiórce na Kickstarterze, zespół Infinite Fall zabrał się ostro do pracy i dostarczył nietuzinkową grę przygodową, o oryginalnym stylu graficznym. Gra zbiera bardzo dobre oceny od graczy i recenzentów na całym świecie.

Minimalne wymagania systemowe

  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: Intel i5
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD 4000
  • Dysk twardy: 8 GB wolnego

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.