partner serwisu

NexusFile 5.3.3

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
3,19 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
463
Średnia ocena:
Twoja ocena:

W pełni darmowy menedżer plików podobny do popularnego Total Commandera. Pozwala na wykonywanie zarówno podstawowych operacji jak kopiowanie czy zmiana nazwy plików, oraz bardziej zaawansowanych, np. łączenie się z serwerami FTP.

NexusFile czerpie co najlepsze ze swoich pierwowzorów – Norton Commandera i Total Commandera. Najważniejszą cechą jest możliwość pracy na dwóch umieszczonych obok siebie panelach. Panele poza zawartością dwóch różnych folderów mogą służyć również do wyświetlania dodatkowych informacji takich jak właściwości pliku, czy jego podgląd. W każdym z paneli z kolei otwartych może być wiele kart.

Aplikacja obsługuje wszystkie podstawowe operacje, czyli kopiowanie/przenoszenie plików pomiędzy folderami (panelami), tworzenie nowych plików i folderów, zmiana ich nazw (również w formie rozszerzonej), czy wywoływanie menu kontekstowego z szeregiem dodatkowych opcji i akcji. Sam interfejs posiada wiele skórek, a w każdej z nich możliwe jest dobranie kolorów dla różnych plików i folderów, co pozwala łatwo odróżnić poszczególne typy plików.

NexusFile, wśród wielu opcji, posiada wbudowane wsparcie (dekompresja) dla skompresowanych archiwów w formatach ZIP, RAR, ARJ, ACE i ALZ (kompresja jedynie z użyciem pierwszego z nich), potrafi łączyć się z serwerami FTP, edytować podstawowe formaty plików (np. pliki tesktowe), czy wywoływać funkcje oferowane przez system operacyjny.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.