partner serwisu

Nexus Root Toolkit 2.1.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
51,7 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
3285
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca rootowanie, a także wykonanie wielu innych czynności na jednym z urządzeń mobilnych Nexus (program obsługuje zarówno smartfony, jak i tablety sygnowane tą marką).

Za pomocą Nexus Root Toolkit użytkownik może bez większych problemów zrootować swoje urządzenie (czyli otrzymać prawa administratora, wiążące się z uzyskaniem pełnego dostępu do plików i folderów systemowych oraz z możliwością ich modyfikacji). Jest to potrzebne zwłaszcza tym, którzy chętnie i często dokonują rozmaitych modyfikacji sprzętu – bez roota wiele zmian nie mogłoby zostać wprowadzonych.

Cała operacja jest prosta i sprowadza się w zasadzie do kilku kliknięć myszy – wszystko jest przeprowadzane automatycznie (począwszy od identyfikacji naszego urządzenia...choć oczywiście można je też ręcznie wybrać z listy). W przypadku pojawienia się ewentualnych komplikacji stnieje możliwość powrotu do poprzedniego „software’owego” stanu telefonu czy tabletu. Oprócz rootowania użytkownik może też m.in. odblokować lub zablokować bootloader, przeprowadzić aktualizację (upgrade), downgrade lub przywrócenie danej wersji systemu, wykonać kopię zapasową swoich danych, przywrócić je, a także zainstalować na danym telefonie czy tablecie nowy bootloader czy kernel.

Nexus Root Toolkit

Aplikacja obsługuje następujące urządzenia:

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.