partner serwisu

Network Password Recovery 1.34

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32)
Język:
angielski
Rozmiar:
53,6 KB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
739
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Narzędzie do odzyskiwania haseł sieciowych, w tym do zdalnych zasobów i komputerów, czy haseł do serwerów (np. Exchange).

Network Password Recovery to aplikacja odczytująca zapisane w systemie Windows hasła do różnych usług sieciowych. Możliwe jest odczytanie mi.in haseł:

  • Zasobów sieciowych
  • Logowania do innych komputerów w sieci LAN
  • Serwera Exchange
  • Komunikatora MSN
  • Autoryzacji zapisanych przez Internet Explorera
  • Remote Desktop 6

Domyślnie aplikacja odczytuje hasła zapisane w bieżącym systemie operacyjnym dla obecnie zalogowanego użytkownika. Możliwe jest też wskazanie pliku z hasłami innych użytkowników, czy innych instalacji systemu Windows, wymagana będzie jednak znajomość hasła do konta.

Pliki z hasłami domyślnie zapisane są w plikach znajdujących się w folderze Documents and Settings\\Application Data\Microsoft\Credentials\ lub Documents and Settings\\Local Settings\Application Data\Microsoft\Credentials\. W starszych wersjach systemu Windows (95, 98, ME) dostępne są w głównym folderze isntalacyjnym systemu.

Network Password Recovery wyświetla informacje o nazwie skojarzonej z hasłem, typie hasła, użytkowniku, samo hasło, datę ostatniej modyfikacji, alias, komentarz, źródło i siłę hasła. Pozwala na generowanie raportów w postaci HMTML, kopiowanie haseł do schowka lub zapisywanie do plików.

Dla aplikacji dostępne jest również spolszczenie.

Uwaga: Niektóre programy antywirusowe mogą błędnie komunikować obecność wirusa. Wynika to ze specyfiki działania aplikacji.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.