partner serwisu

NetWorx 5.4.2

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
4,32 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
23155
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Darmowy program, który pokaże nam, ile danych jest transferowanych przez nasze łącze internetowe. Przyda się w sytuacjach, kiedy używamy łącza z ograniczoną ilością transferu miesięcznego, czy też w zwykłym mierzeniu obciążenia sieci bądź wykrywaniu aktywności sieciowej nieautoryzowanych programów.

NetWorx pozwala monitorować wszystkie połączenia sieciowe lub tylko wybrany. Dane zbierane podczas działania programu można wyświetlać w różnego rodzaju zestawieniach: dziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz transfer i czas trwania połączeń dial-up. Program obsługuje systemowe konta użytkowników i dla każdego z nich z osobne zbiera dane. Dane te można wyeksportować z aplikacji i zapisać jako HTML, dokument MS Word lub Excel, CVS i inne, w celu dalszej analizy.

Informacje o aktualnym transferze mogą być wyświetlane na w pełni konfigurowalnym wykresie. Aplikacja może nie tylko zbierać dane o transferze, ale także reagować na ruch sieciowy za pomocą powiadomień wizualnych i dźwiękowych. Można zdefiniować powiadomienie w przypadku kiedy połączenie sieciowe zostanie zerwane, nastąpi nagłe wysokie obciążenie łącza czy inne sytuacje. Oprócz powiadomień można zdefiniować akcję, która rozłączy połączenia dial-up i wyłączy komputer.

NetWorx

Z programem otrzymujemy również kilka narzędzi systemowych, ale w przeciwieństwie do wersji dostępnych w systemie, wszystkie z nich są z graficznym interfejsem użytkownika.

  • Speed Meter - zmierzy przepustowość sieci lub urządzeń sieciowych
  • Trace Route - pokaże drogę, po jakiej poruszają się pakiety w drodze do konkretnej domeny lub adresu IP
  • Ping - wysyła żądanie echa do wybranego komputera w sieci i może posłużyć do sprawdzenia połączenia lub czy dany host działa
  • Netstat - wyświetli listę aplikacji oraz informację o wykorzystywanych przez nie protokołach i adresach
2014.07.15, 14:39
Super program ale ma kilka braków
(wersja: 5.3.2)
Super jest dokładny ten program jak ktoś ma mobilny net z ograniczeniami to super wylicza ilość pobranych danych i wiadomo można sobie ustawić godziny w jakich mamy nieograniczony net nocą i wówczas nam dokładnie pokazuje ile wykorzystaliśmy transferu w danym okresie rozliczeniowym i jak mamy kikka kompuerów w jednej sieci wifi to można na tych komputerach zainstlowac program i liczyć wspołnie ile danych porbały wszystkie komputery.

Brakuje mi czegoś takiego by pokazywało jaki program najwiecej danych pobiera w danym czasie
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.