partner serwisu

NetBalancer 9.10.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
6,63 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
850
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Zaawansowany program do monitorowania i sterowania ruchem sieciowym lokalnego komputera lub grupy komputerów podłączonych do sieci komputerowej. Umożliwia priorytetowanie aplikacji i ustawianie reguł.

NetBalancer jest zaawansowanym analizatorem ruchu sieciowego i narzędziem umożliwiającym dokładne ustawienie reguł dla tego ruchu. Dzięki niemu możliwie jest np. bezproblemowe przeglądanie stron internetowych, czy wykonywanie połączeń wideo nawet, gdy łącze internetowe jest silnie obciążone programami służącymi do wymiany plików.

Funkcjonalności aplikacji zostały podzielone na kilka grup. Priorytety pozwalają ustalić kolejność (ważność) aplikacji w ruchu sieciowym. Te z większym priorytetem będą miały pierwszeństwo. Limity dają kontrolę nad maksymalnym użyciem łącza przez daną aplikację. Reguły i filtry z kolei dają ogólną kontrolę nad ruchem sieciowym bez podziału na procesy (aplikacje) – umożliwiają przykładowo filtrowanie ruchu w określonych godzinach i dniach tygodnia. Monitor procesów w tym samym czasie umożliwia szczegółowy podgląd ruchu (bieżące prędkości, ilość pobranych i wysłanych danych, itp.) dla każdego procesu z osobna.

Aplikacja ponad to wspiera proces automatyzacji z poziomu wiersza poleceń i udostępnionego API, ma wsparcie dla IPv6, pozwala na przeglądanie historii ruchu sieciowego (wraz z wykresami) i  pozwala na synchronizację ustawień między wieloma komputerami w sieci.

Możliwe są 3 sposoby synchronizacji ustawień:

  • przez płatną usługę synchronizacji
  • przez tworzenie grup w ramach sieci
  • przez udostępnianie pliku z konfiguracją na zasobie sieciowym

Uwaga: Darmowa wersja aplikacji posiada dwa ograniczenia:

  • 3 priorytety lub filtry na procesach
  • 3 reguły jednocześnie

Uwaga: Podczas instalacji dodatkowo pobierany jest pakiet .NET Framework 4.5 (około 50MB) o ile nie jest już zainstalowany na komputerze, a po instalacji wymagane będzie ponowne uruchomienie komputera.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.