partner serwisu

NaviExpert 9.0.1

Pobierz
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
6,73 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
2795
Średnia ocena:
Twoja ocena:

NaviExpert od polskiego wydawcy NaviExpert Sp. z o.o., to aplikacja służąca do nawigacji samochodowej i pieszej, obsługująca platformy mobilne Android, Windows Phone oraz iOS.

 

NaviExpert to mobilna aplikacja, służąca do nawigacji GPS, umożliwiająca zaplanowanie trasy, uniknięcie korków oraz dotarcie do celu podróżującym samochodem, komunikacją miejską, a także pieszym.

Aplikacja wykorzystuje mapy online, więc są one zawsze aktualne, a dzięki wykorzystaniu technologii Community Traffic online użytkownik będzie mógł ominąć korki i inne utrudnienia na drogach. Aplikacja umożliwia zaplanowanie tras, wyszukiwanie adresów, oferuje również takie funkcje jak:

  • ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości i niebezpiecznych miejscach
  • dostęp do ogromnej bazy użytecznych miejsc i wydarzeń (punkty POI)
  • ostrzeżenia CB radio – funkcja, dzięki której użytkownik może zgłaszać lub odbierać ostrzeżenia o fotoradarach, kontrolach drogowych, wypadkach oraz o innych niebezpieczeństwach czających się na drogach
  • trasy bez korków – dzięki informacjom o ruchu drogowym pochodzących od innych kierowców, nawigacja wytycza trasy alternatywne
  • porównywarka cen paliw
  • nawigacja komunikacją miejską – możliwość wyznaczenia trasy komunikacją miejską w wybranych miastach, informacje o przystankach i przesiadkach
  • nawigacja piesza

Aplikacja dodatkowo udostępnia nawigację głosową, licznik kilometrów, oblicza dystans trasy, szacuje czas dojazdu, widok map w 2D lub 3D, widok w trybie dziennym lub nocnym. Aplikacja umożliwia również zapisywanie ulubionych tras i miejsc.

Instalując aplikację NaviExpert użytkownik może testować ją przez 7 dni bezpłatnie. Po upływie okresu bezpłatnego użytkownik może kupić dostęp do usługi, mając do wyboru subskrypcję miesięczną za 14,90 zł lub abonament roczny za 99 zł, umożliwiające nawigację po Polsce. Użytkownik może też kupić abonament Polska i Europa, dzięki któremu będzie mógł poruszać się po Polsce i po 30 krajach europejskich, tę usługę można kupić w abonamencie miesięcznym za 24,99 zł lub rocznym za 149 zł. Bez wykupienia usługi użytkownik nadal może za darmo przeglądać mapy z danymi o ruchu drogowym, ma dostęp do ostrzeżeń CB, porównywarki cen paliw oraz do punktów POI.

NaviExpert to aplikacja dostępna na trzy najpopularniejsze platformy mobilne:

  • Android (ver. 9.0.1)
  • Windows Phone (ver. 2.0.0.0)
  • iOS (ver. 2.2.5) 

NaviExpert - Android  NaviExpert - Android

NaviExpert - Windows Phone  NaviExpert - Windows Phone

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.