partner serwisu

Navfree 2.3.66

Pobierz
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
33,0 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
2474
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Navfree to mobilna nawigacja samochodowa i piesza wykorzystująca mapy społeczności internetowej OpenStreetMap.

Navfree to darmowa aplikacja do nawigacji satelitarnej obsługująca urządzenia mobilne z Androidem, umożliwiająca zaplanowanie tras i dojazd do wyznaczonego celu podróżującym zarówno samochodem jak i pieszym.

Dzięki możliwości zapisania map na karcie SD lub w pamięci urządzenia aplikacja może być wykorzystywana w trybie offline, bez konieczności stałego połączenia z internetem. Aplikacja wykorzystuje darmowe mapy OpenStreetMap, umożliwia zaplanowanie tras, oferuje również takie funkcje jak: nawigacja sterowana głosem, mapy w wysokiej rozdzielczości, widok map 2D i 3D, w trybie dziennym, nocnym lub automatycznym, szybkie i automatyczne wskazywanie tras – bez przesyłu danych, wyszukiwanie adresów, punktów zainteresowania POI, jest także zintegrowana jest z Google Street View.

Aplikacja dostępna jest bezpłatnie, ale działa na zasadzie freemium, co oznacza, że bardziej zaawansowane funkcjonalności, jak na przykład informacje o natężeniu ruchu, dostępne są już odpłatnie. Cena za pojedynczą funkcjonalność wynosi od 7,18 zł do 128,05 zł. 

Navfree  Navfree

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.