partner serwisu
2014.10.03, 10:05
Konkurencja? No chyba nie.
(wersja: 0.6)
Napiprojekt ma te same możliwości a powiem nawet, że powiadomienie SMS jest ZA DARMO! Można nawet wybrać przedział czasowy kiedy ma przyjść do nas SMS.
Udostępniać swoje napisy możemy tak samo, dwoma kliknięciami. Dopasowanie jest świetne. Brakuje czasami napisów do mało popularnych filmów ale jeżeli tam ich nie ma, to w Napisy24 też ich brakuje (zawsze sprawdzam). Autor tekstu chyba z programu Napiprojekt nigdy nie korzystał bo tekst jest napisany jakby Napisy24 wprowadziło coś nowego.
mrbrzydul
2014.10.01, 09:38
Prawdziwa konkurencja dla NapiProjekt
(wersja: 0.6)
Kto używał do tej pory jedynie słusznego [ bo jedynego ] programu do pobierania napisów, powinien z uwagą przyjrzeć się aplikacji serwisu Napisy24. W Opisie programu powiedziano już wszystko co najważniejsze. Pobieranie dopasowanych napisów działa nadspodziewanie dobrze, tu program spełnia pokładane w nim nadzieje. Rewolucją jest tu system powiadomień - nie ma napisów? - podaj swojego maila z serwisu Napisy24.pl a program za Ciebie będzie sprawdzał, czy tłumaczenie pojawiło się już w bazie napisów i poinformuje Cię o tym bezzwłocznie. A jak jesteś niecierpliwy, ustaw sobie powiadomienia SMS - to już płatne (choć niedrogo) i dla prawdziwych niecierpliwców.
Program polecam i daję mu 5*