partner serwisu

Napisy24.pl 1.9.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
3,94 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
3007
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja umożliwiająca szybkie pobieranie ze strony napisy24.pl napisów do filmów oraz dodawanie własnych tłumaczeń do serwisu.

Za pomocą Napisy24.pl możemy w łatwy sposób pobierać napisy (w formatach .TXT oraz .SRT) do filmów i seriali z naszej kolekcji. Program integruje się z powłoką systemową, dodając do menu kontekstowego wpis „Pobierz napisy z Napisy24.pl”. Dzięki temu nie trzeba ich wyszukiwać ręcznie, co znacznie przyspiesza cały proces poszukiwań. W sytuacji, gdy napisy nie zostały znalezione, ponieważ nie znajdują się w bazie, informacja o tym zostaje wysłana do twórców strony. Gdy już powstanie odpowiednie tłumaczenie, możemy otrzymać o tym powiadomienie za pomocą maila lub SMS-a.

Oprócz wyszukiwania napisów możliwe jest też dodawanie do bazy własnych tłumaczeń, jeśli takowe się w niej nie znajdują, a także szybkie sprawdzanie informacji o danym filmie w serwisach filmweb.pl oraz imdb.com.

Napisy24.pl

2014.10.03, 10:05
Konkurencja? No chyba nie.
(wersja: 0.6)
Napiprojekt ma te same możliwości a powiem nawet, że powiadomienie SMS jest ZA DARMO! Można nawet wybrać przedział czasowy kiedy ma przyjść do nas SMS.
Udostępniać swoje napisy możemy tak samo, dwoma kliknięciami. Dopasowanie jest świetne. Brakuje czasami napisów do mało popularnych filmów ale jeżeli tam ich nie ma, to w Napisy24 też ich brakuje (zawsze sprawdzam). Autor tekstu chyba z programu Napiprojekt nigdy nie korzystał bo tekst jest napisany jakby Napisy24 wprowadziło coś nowego.
mrbrzydul
2014.10.01, 09:38
Prawdziwa konkurencja dla NapiProjekt
(wersja: 0.6)
Kto używał do tej pory jedynie słusznego [ bo jedynego ] programu do pobierania napisów, powinien z uwagą przyjrzeć się aplikacji serwisu Napisy24. W Opisie programu powiedziano już wszystko co najważniejsze. Pobieranie dopasowanych napisów działa nadspodziewanie dobrze, tu program spełnia pokładane w nim nadzieje. Rewolucją jest tu system powiadomień - nie ma napisów? - podaj swojego maila z serwisu Napisy24.pl a program za Ciebie będzie sprawdzał, czy tłumaczenie pojawiło się już w bazie napisów i poinformuje Cię o tym bezzwłocznie. A jak jesteś niecierpliwy, ustaw sobie powiadomienia SMS - to już płatne (choć niedrogo) i dla prawdziwych niecierpliwców.
Program polecam i daję mu 5*
PanSzczupak
2015.03.23, 13:03
Program sukcesywnie rozwijany, co widać po nowych, ciekawych funkcjach. Bardzo fajne funkcje powiadomień - teraz już nie tylko o napisach, ale również info o premierze odcinka, czy starcie nowego sezonu. Bomba.