partner serwisu

Nagrywanie rozmów - ACR 16.7

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Android
Język:
polski
Rozmiar:
5,30 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
adware
Liczba pobrań:
23411
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Mobilna aplikacja przeznaczona na smartfony z Androidem, pozwalająca na rejestrowanie przychodzących i wychodzących rozmów telefonicznych.

Aplikacja Nagrywanie rozmów - ACR pozwala na rejestrowanie i zapisywanie w pamięci urządzenia wszystkich rozmów telefonicznych prowadzonych ze smartfona użytkownika.
Posiada bardzo szerokie możliwości konfiguracji, począwszy od filtrowania połączeń i możliwości wyboru, które z nich mają być nagrywane, a które ignorowane, poprzez wybór formatów zapisywanych plików (3GP, AMR, MP4, MP4-HQ, OGG, WAV, FLAC) aż po możliwość zabezpieczenia dokonanych nagrań hasłem i automatyczne wysyłanie ich do chmury Dropbox lub Google Drive bądź przekazywanie na podany adres mailowy lub serwer przy wykorzystaniu protokołu webDAV.

Nagrywanie rozmów - ACR

Aplikacja posiada także dość rozbudowaną wyszukiwarkę, umożliwiającą proste przeszukiwanie nagranych połączeń na podstawie numeru telefonicznego rozmówcy.

Wadą aplikacji jest nie zawsze poprawne działanie - nie każda prowadzona rozmowa telefoniczna zostaje rzeczywiście nagrana.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
2016.08.25, 03:09
Czy aplikacja działa na Moto X Force (Android 6.0) ?