partner serwisu

NVIDIA GeForce Experience 1.0.1.0 BETA

Pobierz
System:
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
9,20 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
12466
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja przygotowana specjalnie dla posiadaczy kart NVIDIA GeForce. Dzięki niej będziemy zawsze posiadali najnowsze sterowniki, a także zoptymalizujemy ustawienia ulubionych gier, tak by cieszyć się najlepszą możliwie rozrywką.

Podstawową funkcją aplikacji jest automatyczna optymalizacja ustawień zainstalowanych na komputerze gier wideo adekwatnie do wydajności jego komponentów. Lista obsługiwanych gier chociaż nie jest szczególnie duża, to z każdą wersją poszerza się o nowe pozycje. Dodawane są ostatnio wydane tytuły oraz hity z lat ubiegłych. Aby móc użyć automatycznej optymalizacji, należy na początku przeprowadzić skanowanie komputera w poszukiwaniu obsługiwanych gier. Podczas tego procesu tworzona jest lista folderów z grami, którą możemy później dowolnie modyfikować. Program może codziennie skanować tak zdefiniowane lokalizacje i automatycznie dodawać każdą nowo zainstalowaną grę. Jeśli nie chcemy zdawać się na automat, to w każdej chwili możemy wymusić ponowne skanowanie.

Na liście gier na temat każdej z nich prezentowanych jest kilka informacji. Oprócz nazwy, ikony i miejsca zainstalowania gry, zrzutów ekranu z rozgrywki, prezentowane są ustawienia wydajności dostępne w grze. Aplikacja prezentuje aktualne ustawienia oraz proponowane ustawienia optymalne, które można zastosować jednym kliknięciem myszy. W przypadku gdy nasz komputer nie spełnia wymagań minimalnych danej pozycji, to zostaniemy o tym wyraźnie poinformowani. W takim przypadku nawet zastosowanie optymalnych ustawień może doprowadzić do sytuacji, że rozgrywka nie będzie komfortowa.

Drugą funkcją aplikacji jest informowanie użytkownika o zainstalowanych w systemie sterownikach do karty graficznej oraz możliwość ich aktualizacji w przypadku pojawienia się nowej wersji. Przed pobraniem sterowników można zapoznać się z krótkim podsumowaniem najważniejszych zmian, co pozwoli na łatwiejsze podjęcie decyzji czy na pewno chcemy dokonać aktualizacji.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft .NET Framework 4.0 lub nowszego.

NVIDIA GeForce Experience

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.