partner serwisu

NVIDIA GeForce Experience 3.8.0.89

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows Vista (x32, x64)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
85,7 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
12534
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Aplikacja przygotowana specjalnie dla posiadaczy kart NVIDIA GeForce. Dzięki niej będziemy zawsze posiadali najnowsze sterowniki, a także zoptymalizujemy ustawienia ulubionych gier, tak by cieszyć się najlepszą możliwie rozrywką.

Podstawową funkcją aplikacji jest automatyczna optymalizacja ustawień zainstalowanych na komputerze gier wideo adekwatnie do posiadanego procesora, karty graficznej i monitora. Lista obsługiwanych gier chociaż nie jest szczególnie duża, to z każdą wersją poszerza się o nowe pozycje. Dodawane są ostatnio wydane tytuły oraz hity z lat ubiegłych. Aby móc użyć automatycznej optymalizacji, należy na początku przeprowadzić skanowanie komputera w poszukiwaniu obsługiwanych gier. Podczas tego procesu tworzona jest lista folderów z grami, którą możemy później dowolnie modyfikować. Program może codziennie skanować tak zdefiniowane lokalizacje i automatycznie dodawać każdą nowo zainstalowaną grę. Jeśli nie chcemy zdawać się na automat, to w każdej chwili możemy wymusić ponowne skanowanie.

Na liście gier na temat każdej z nich prezentowanych jest kilka informacji. Oprócz nazwy, ikony i miejsca zainstalowania gry, zrzutów ekranu z rozgrywki, prezentowane są ustawienia wydajności dostępne w grze. Aplikacja prezentuje aktualne ustawienia oraz proponowane ustawienia optymalne, które można zastosować jednym kliknięciem myszy. W przypadku gdy nasz komputer nie spełnia wymagań minimalnych danej pozycji, to zostaniemy o tym wyraźnie poinformowani. W takim przypadku nawet zastosowanie optymalnych ustawień może doprowadzić do sytuacji, że rozgrywka nie będzie komfortowa.

Drugą funkcją aplikacji jest informowanie użytkownika o zainstalowanych w systemie sterownikach do karty graficznej oraz możliwość ich aktualizacji w przypadku pojawienia się nowej wersji. Przed pobraniem sterowników można zapoznać się z krótkim podsumowaniem najważniejszych zmian, co pozwoli na łatwiejsze podjęcie decyzji czy na pewno chcemy dokonać aktualizacji.

Uwaga: program wymaga zainstalowanego pakietu Microsoft .NET Framework 4.0 lub nowszego.

NVIDIA GeForce Experience

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.