partner serwisu

NVIDIA FaceWorks Realtime DX11 Tech-Demo

Pobierz
System:
Windows 7 (x32, x64)
Język:
angielski
Rozmiar:
309 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
691
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Demo technologiczne przedstawiające realistyczną animację twarzy. Przygotowano je z myślą o karcie GeForce GTX Titan, ale uruchomi się także na słabszych kartach z rodziny Kepler.

Demo to zostało po raz pierwszy zaprezentowane na tegorocznej Game Developers Conference. Użyto wtedy najnowszej karty graficznej NVIDIA GeForce Titan, a dziś każdy posiadacz karty NVIDIA GeForce GTX 670 i systemu Windows 7 może je uruchomić na swoim komputerze.

Dane użyte do stworzenia dema zostały pozyskane przez zespół pod przewodnictwem Dr. Paula Debeveca w Institute for Creative Technology. Opracowana technologia pozwoliła na przechwycenie geometrii twarzy, detali powierzchni oraz danych oświetlenia żywego aktora, bez potrzeby uciekania się do tradycyjnych sztuczek czy specjalnego makijażu.

Demo prezentuje pełną detali twarz cyfrowego człowieka o imieniu Ira. Można zmieniać jego mimikę, przełączać pomiedzy trzema dostępnymi modelami oświetlenia oraz zarządzać renderowaniem skóry twarzy. Użyto tu także adaptacyjnej teselacji, której efekt działania można zobaczyć po włączeniu widoku siatki polygonów.

UWAGA: Chociaż firma NVIDIA zaleca uruchamianie dema na kartacie GeForce GTX 670 i lepszych, to można ją uruchomić na wszystkich kartach obsługujących CUDA i DirectX 11.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.