partner serwisu

NOD32 Antivirus (Mac OS X) 4 beta

Pobierz
System:
Mac OS X (x32)
Język:
angielski
Rozmiar:
26,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
trial
Liczba pobrań:
590
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Popularny program antywirusowy słowackiej firmy ESET udostępniony po raz pierwszy w wersji dla systemów Mac OS X.

Rozwiązania ESET NOD32 Antivirus 4 dla systemów Mac OS X, podobnie jak inne produkty z rodziny ESET, bazują na wykorzystaniu zaawansowanych metod analizy heurystycznej oraz mechanizmów sztucznej inteligencji, tworząc linię ochrony zarówno przed znanymi, jak i zupełnie nowymi, jeszcze nierozpoznanymi zagrożeniami. Twórcy ESET NOD32 Antivirus dla Mac OS X położyli ogromny nacisk na zabezpieczenie miejsc potencjalnie wrażliwych na ataki. Stąd silna ochrona i skanowanie plików dołączonych do wiadomości e-mail oraz pobieranych z Internetu, a także pamięci przenośnych typu USB. 

Najważniejsze cechy ESET NOD32 Antivirus 4 dla Mac OS X:
Automatycznie wykrywa i usuwa złośliwe programy włączając w to zagrożenia przygotowane z myślą o Windows, Mac OS X, a także ataki przygotowane równolegle na oba systemy.
Zaawansowane możliwości konfiguracji - umożliwia konfigurowanie maksymalnej wielkości, czasu i głębokości skanowania plików, archiwów i innych obiektów.
Automatyczne skanowanie nośników wymiennych obecnie bardzo często używanych przez cyberprzestępców do rozprzestrzeniania zagrożeń.
Ochrona systemu w czasie rzeczywistym wszystkie działania na plikach takie jak kopiowanie, przenoszenie i pobieranie są automatycznie sprawdzane w tle.
Przejrzyste statystyki wykrytych zagrożeń logi skanowanych plików, raporty w czasie rzeczywistym na temat operacji przeprowadzanych na plikach.
Regularne aktualizacje baz sygnatur i modułu zaawansowanej analizy heurystycznej.

Programy firmy ESET do wykrywania nowych zagrożeń wykorzystują sztuczną inteligencję oraz zaawansowane metody analizy heurystycznej. W razie potrzeby nieznany plik jest uruchamiany przez program w oddzielonym, zabezpieczonym środowisku, dzięki czemu rozwiązanie może sprawdzić działanie groźnego kodu, nie narażając systemu operacyjnego na niebezpieczeństwo. Sprawdzany kod jest następnie analizowany pod kątem podejrzanego zachowania i klasyfikowany jako zagrożenie lub bezpieczna zawartość.

Producent przypomina, że wersja beta ESET NOD32 Antivirus dla Mac OS X jest wczesną wersją testową finalnego produktu, dlatego nie posiada jeszcze wszystkich funkcjonalności oraz pełnej dokumentacji. Wersja testowa rozwiązania przeznaczona jest dla zaawansowanych użytkowników i nie powinna być instalowana na urządzeniach, które przechowują wrażliwe dla użytkownika dane.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.