partner serwisu

NK2Edit 3.11

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32)
Windows Vista (x32)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32)
Windows 8 (x32)
Windows 10 (x32)
Windows 8.1 (x32)
Język:
angielski
Rozmiar:
356 KB
Wersja przenośna:
tak
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware home
Liczba pobrań:
1680
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Umożliwia odczytanie i edycję wpisów automatycznego uzupełniania pola adresu w programie Outlook od wersji 2003 do 2013.

NK2Edit pozwala na przeglądanie i modyfikację rekordów autouzupełniania adresów email w programie Outlook w wersjach 2003, 2007, 2010 i 2013. Możliwe jest odczytanie pliku NK2 dla obecnie zalogowanego użytkownika, innych użytkowników lub nawet z instalacji programu Outlook na innych dyskach. Co więcej nie ma potrzeby posiada programu Outlook – wystarczy sam plik NK2.

Aplikacja wyświetla informacje o numerze rekordu, typie, nazwie wyświetlanej, adresie email (lub ciągu Exchange), nazwie na liście, nazwie służącej do wyszukiwania, domenie, adresie SMTP, wyświetlanym typie, wadze wpisu (kolejność wyświetlania na liście), wewnętrznym id, połączeniu z profilem, czy o duplikatach.

Edytowany może być ty adresu, adres email/Exchange, nazwa wyświetlana, Nazwa na liście rozwijanej, nazwa wyszukiwania, adres SMTP i pole do wyświetlania. Podczas edycji program Outlook powinien być zamknięty, aby nie nadpisywał dokonywanych zmian.

N2KEdit zawiera szereg narzędzi do manipulacji odczytanymi danymi, w tym różnego rodzaju konwertery i edytory. Pozwala również na kopiowanie rekordów do schowka, eksportowanie do pliku czy generowanie raportu w formacie HTML.

Dla aplikacji dostępne jest również spolszczenie.

Uwaga: Niektóre programy antywirusowe mogą błędnie komunikować obecność wirusa. Wynika to ze specyfiki działania aplikacji.

 

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.