partner serwisu

My Tracks (Moje trasy) 1.8.2

Pobierz
System:
Android
Język:
angielski
Rozmiar:
307 KB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
1165
Średnia ocena:
Twoja ocena:

My Tracks to przydatna aplikacja dla biegacza, rowerzysty i każdego uprawiającego jakąkolwiek aktywność ruchową na wolnym powietrzu. Dzięki niej zapiszemy przebytą trasę, dystans, a także poznamy prędkość z jaką się poruszamy.

Podczas rejestrowania naszej aktywności aplikacja na bieżąco prezentuje zbierane dane oraz informuje głosem o postępach w treningu. Dane prezentowane są w w postaci tekstowej oraz wykresu. Jeśli dysponujemy dostępem do internetu to tworzona trasa będzie wyświetlana na mapie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest zaznaczenie napotkanego na naszej trasie interesującego miejsca.

Zapisane trasy można zsynchronizować i udostępniać innym przy pomocy Google Drive. Dzięki funkcjom społecznościowym niezwykle proste jest udostępnianie naszych tras znajomym, upublicznianie ich czy też rozsyłanie linków do nich przez Google+, Facebooka, Twittera i inne media. Oprócz synchronizacji z Google Drive, utworzone trasy można wyeksportować do formatu danych używanego przez Google Maps.

Wszystkie prezentowane dane dotyczące pozycji na mapie oraz prędkości poruszania się aplikacja zbiera za pomocą wbudowanego w smartfona odbiornka GPS, ale może także komunikować się z zewnętrznymi modułami biometrycznymi np:

  • monitor pracy serca Zephyr HxM Bluetooth
  • monitor pracy serca Polar WearLink Bluetooth
  • monitory pracy serca i prędkości/odległości zgodne z protokołem ANT+ (wymagają smartfona z obsługą ANT+)

My Tracks

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.