partner serwisu

Mozilla Thunderbird 52.3.0

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
39,2 MB
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
82757
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Thunderbird to darmowy klient poczty i grup dyskusyjnych. Aplikacja jest niezwykle funkcjonalna, dzięki czemu zdobyła sobie duże grono zwolenników. Jej duże możliwości idą w parze z prostą obsługą i wygodnym interfejsem.

Korzystanie z aplikacji nie powinno sprawić trudności nawet początkującym użytkownikom. Konfiguracja skrzynki pocztowej w wielu przypadkach ogranicza się w zasadzie do podania swojego adresu mailowego oraz hasła - reszta potrzebnych ustawień jest wykrywana przez program (choć oczywiście można je określić samemu). Możemy stworzyć dowolną liczbę kont, odpowiednio je opisując (np. mail służbowy, prywatny, uczelniana skrzynka pocztowa).

Każdy z obsługiwanych adresów może być skonfigurowany przez użytkownika. Może on m.in. określić, jak długo pobrane wiadomości mają być przechowywane na dysku twardym, jak bardzo starych wiadomości nie synchronizować z serwerem pocztowym, gdzie mają być zapisywane poszczególne maile, co program ma robić z pocztą oznaczoną jako „niechciana”.

Nawigacja po kilku otwartych wiadomościach odbywa się za pomocą mechanizmu kart, znanego ze wszystkich najpopularniejszych przeglądarek internetowych - dzięki temu można w prosty sposób odczytywać wiele maili jednocześnie bez potrzeby przemieszczania się między kilkoma oknami programu. Warto wspomnieć też o sprawnym zarządzaniu naszymi kontaktami - dodawanie kolejnych do książki adresowej jest niezwykle proste. Dodatkowo każdy z nich może być dokładnie opisany, co w przypadku znacznego rozrostu spisu ułatwi nawigację po nim.

Mozilla Thunderbird

Przydatną funkcją, zwłaszcza dla osób, które mają w swoich skrzynkach pokaźną liczbę wiadomości, będzie mechanizm ich wyszukiwania oraz filtrowania. Wśród innych możliwości aplikacji warto wspomnieć też o wbudowanej opcji sprawdzania poprawności pisowni, a także o możliwości rozszerzania funkcjonalności programu dzięki dodatkowym rozszerzeniem oraz dostosowywaniu jego wyglądu do naszych preferencji.

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.