partner serwisu

Mistrz Klawiatury 1.0 Demo

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows NT 4.0
Windows 2000
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Język:
polski
Rozmiar:
1,48 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
shareware
Liczba pobrań:
8160
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Jeden z pierwszych programów do nauki szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Pomimo upływu czasu nadal jest wart uwagi.

Mistrz Klawiatury został zaprojektowany jako kompleksowe narzędzie do nauki bezwzrokowego pisania na klawiaturze. Lekcje podzielono na kilka poziomów zaawansowania, gdzie wyćwiczymy konkretne klawisze czy opanujemy szybkie wprowadzanie cyfr na klawiaturze numerycznej. Taki podział pozwala stopniowo opanowywać nowe umiejętności, by w finale przetestować nasze osiągnięcia na tekstach, będących połączeniem wszystkich lekcji. A tekstów do przepisywania jest bardzo dużo i są one bardzo zróżnicowane. Jeśli w programie nie zajdziemy interesującego nas tekstu, to zawsze możemy wczytać własny.

Aplikacja zawiera bardzo pomocny system informacji dodatkowych. Autorzy zadbali o wskazówki co do optymalnego przygotowania stanowiska pracy, jaką należy mieć pozycję podczas siedzenia itd. Może wydawać się to mało przydatne, ale nawet takie najmniejsze szczegóły mogą mieć wpływ na szybkość pisania na klawiaturze, oraz poziom zmęczenia, jaki dotyka wszystkich dużo piszących na komputerze.

Ograniczenia: w demie można zapoznać się tylko z trzema pierwszymi lekcjami.

Uwaga: zainstalowanie programu na systemach nowszych niż Windows XP wymaga uruchomienia programu instalacyjnego w trybie zgodności z Windows XP SP2.

Mistrz Klawiatury

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.