partner serwisu

Mipony 2.4.1

Pobieranie tego pliku jest realizowane* przez serwis:
Pobierz
*Zaloguj się, aby pobrać bezpośrednio z serwisu Softonet.pl
System:
Windows 2003 Server
Windows XP (x32, x64)
Windows Vista (x32, x64)
Windows XP Media Center Edition (x32)
Windows 7 (x32, x64)
Windows 8 (x32, x64)
Windows 10 (x32, x64)
Windows 8.1 (x32, x64)
Język:
polski, angielski
Rozmiar:
5,60 MB
Autor:
Data aktualizacji:
Licencja:
freeware
Liczba pobrań:
8249
Średnia ocena:
Twoja ocena:

Prosty w obsłudze menadżer pobierania plików z popularnych serwisów hostingowych takich jak Raphidshare, Hotfile, Uploaded, Netload, Filefactory czy Mediafire.

Pobieranie plików za pomocą przeglądarki z serwisów hostingowych bez konta Premium wiąże się z różnego rodzaju ograniczeniami oraz koniecznością wprowadzania kodów Captcha. Mipony upraszcza ten proces pozwalając stworzyć kolejkę plików jakie chcemy pobrać. Przy dodawaniu do kolejki program sprawdza czy plik nadal jest dostępny na serwerze, a w przypadku dodaniu linków do tego samego pliku z kilku serwerów, są one automatycznie używane jako alternatywne do przyspieszenia pobierania. Kolejką pobierania można dowolnie zarządzać zmieniając kolejność plików, można ją wyeksportować i zaimportować, możliwa jest również zmiana sposobu grupowania plików na liście. Jeśli w czasie pobierania zajdzie potrzeba wprowadzenia kodu Captcha to użytkownik zostanie o tym powiadomiony stosownym okienkiem. Program sam próbuje rozpoznać Captcha oraz obsługuje serwis Captcha Trader, który pozwala na automatyczne odczytywanie kodów.

Mipony oferuje bardzo duże możliwości konfiguracyjne. Dla każdego serwera możemy wybrać ilość plików jaka na raz może być z niego pobierana, z dodatkowym globalnym limitem aktywnych pobierań ze wszystkich serwerów w tym samym czasie. W przypadku gdy pobierana pliki są podzielone na części lub spakowane w wieloczęściowym archiwum RAR, to program po pobraniu wszystkich części może automatycznie dokonać ich scalenia/wypakowania. Aplikacja obsługuje konta Premium kilkanaście serwisów hostingowych, dając posiadającym je użytkownikom wszystkie z tego tytułu należne korzyści (np. brak czekania, ograniczeń prędkości pobierania oraz kodów Captcha).

Aplikacja może monitorować schowek w poszukiwaniu linków z obsługiwanych serwisów i automatycznie dodawać je do kolejki pobierania. Użytkownicy dodatku Flashgot dla przeglądarki Mozilla Firefox po odpowiedniej konfiguracji mogą sprawić, że linki z Flashgota będą przesyłane do Mipony. Dzięki interfejsowi WWW oraz klientowi zdalnego sterowania dla systemu Android możliwe jest kontrolowanie programu uruchomionego na dowolnym komputerze.

Mipony

Brak opinii do tego pliku. Dodaj pierwszą opinię.
Brak komentarzy do tego pliku. Dodaj pierwszy komentarz.